RSF5JT100R
MFR.Part #
RSF5JT100R
JLCPCB Part #
C5878207
Description
-55℃~+235℃ 100Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS