ASR1JB100R
MFR.Part #
ASR1JB100R
JLCPCB Part #
C5949242
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS