RNCF1206BTE107K
MFR.Part #
RNCF1206BTE107K
JLCPCB Part #
C3958511
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS