CF14GT30K0
MFR.Part #
CF14GT30K0
JLCPCB Part #
C2586775
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS