CF14GT2K20
MFR.Part #
CF14GT2K20
JLCPCB Part #
C2586804
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS