CF14JT2K20
MFR.Part #
CF14JT2K20
JLCPCB Part #
C2441590
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS