CF14JB4M30
MFR.Part #
CF14JB4M30
JLCPCB Part #
C20110793
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS