CF14GT200K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14GT200K
JLCPCB Part #
C2586800
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 200kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS