CF14GT200R
MFR.Part #
CF14GT200R
JLCPCB Part #
C2586777
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 200Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS