CF14GT220K
MFR.Part #
CF14GT220K
JLCPCB Part #
C2586798
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 220kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS