CF14GT110K
MFR.Part #
CF14GT110K
JLCPCB Part #
C2586803
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 110kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS