CF12JT6R80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JT6R80
JLCPCB Part #
C2586557
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS