RSF1JT1K50
MFR.Part #
RSF1JT1K50
JLCPCB Part #
C2584305
Description
-55℃~+235℃ 1.5kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS