CF12JT4M70
MFR.Part #
CF12JT4M70
JLCPCB Part #
C2584463
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS