CF12JT2M40
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JT2M40
JLCPCB Part #
C2586570
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS