CF12JT200K
MFR.Part #
CF12JT200K
JLCPCB Part #
C2585158
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 200kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS