CF12JT1R00
MFR.Part #
CF12JT1R00
JLCPCB Part #
C2584478
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS