CF12JT1M30
MFR.Part #
CF12JT1M30
JLCPCB Part #
C2586550
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS