CF12JT1K10
MFR.Part #
CF12JT1K10
JLCPCB Part #
C3541037
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS