CF14JT1K10
MFR.Part #
CF14JT1K10
JLCPCB Part #
C2441485
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS