CF12JB910R
MFR.Part #
CF12JB910R
JLCPCB Part #
C6139779
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 910Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS