CF12JB910K
MFR.Part #
CF12JB910K
JLCPCB Part #
C5963962
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 910kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS