CF12JB510K
MFR.Part #
CF12JB510K
JLCPCB Part #
C20110776
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS