CF2JB8K20
MFR.Part #
CF2JB8K20
JLCPCB Part #
C6149164
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS