CF12JB6R20
MFR.Part #
CF12JB6R20
JLCPCB Part #
C7229168
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS