CF14JB390R
MFR.Part #
CF14JB390R
JLCPCB Part #
C7106637
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 390Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS