CF12JB430K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JB430K
JLCPCB Part #
C6148740
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 430kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS