CF12JB22K0
MFR.Part #
CF12JB22K0
JLCPCB Part #
C6148734
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS