CF12JB130R
MFR.Part #
CF12JB130R
JLCPCB Part #
C6483239
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 130Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS