CF12GT220R
MFR.Part #
CF12GT220R
JLCPCB Part #
C3508391
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 220Ω 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS