CF12GB120K
MFR.Part #
CF12GB120K
JLCPCB Part #
C5573078
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS