CF12JA9K10
MFR.Part #
CF12JA9K10
JLCPCB Part #
C2643189
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS