CF12JA33R0
MFR.Part #
CF12JA33R0
JLCPCB Part #
C2643319
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 33Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS