CF12GB560R
MFR.Part #
CF12GB560R
JLCPCB Part #
C6529160
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 560Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS