RSMF2JT7K50
MFR.Part #
RSMF2JT7K50
JLCPCB Part #
C2590073
Description
-55℃~+235℃ 2W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS