CB5JB150R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB5JB150R
JLCPCB Part #
C5611266
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS