RSF1FT2R15
MFR.Part #
RSF1FT2R15
JLCPCB Part #
C3457409
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.15Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS