TUM3J1K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUM3J1K5E
JLCPCB Part #
C2646341
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
1.5kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS