SQP300JB-43R
MFR.Part #
SQP300JB-43R
JLCPCB Part #
C1392695
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS