CB15JBR560
MFR.Part #
CB15JBR560
JLCPCB Part #
C3515012
Description
-55℃~+275℃ 15W 560mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS