RPC0805JT180K-HP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC0805JT180K-HP
JLCPCB Part #
C7298846
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 400mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS