CB15JB2R40
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB15JB2R40
JLCPCB Part #
C3403999
Package
Plugin,D13xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 15W 2.4Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS