CB10JB2R20
MFR.Part #
CB10JB2R20
JLCPCB Part #
C2645766
Description
-55℃~+275℃ 10W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS