CB10JB16R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB10JB16R0
JLCPCB Part #
C2645581
Package
Plugin,D9.5xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 16Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS