BR5FB25L0
MFR.Part #
BR5FB25L0
JLCPCB Part #
C2646569
Package
Plugin
Description
25mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS