BR5FB15L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR5FB15L0
JLCPCB Part #
C2646561
Package
Plugin
Description
15mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS