BR5JB25L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR5JB25L0
JLCPCB Part #
C2646494
Package
Plugin
Description
25mΩ 5W Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS