BR1JB20L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR1JB20L0
JLCPCB Part #
C2645607
Description
1W 20mΩ Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS