ASR1JB20K0
MFR.Part #
ASR1JB20K0
JLCPCB Part #
C5949246
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS