TPSMD20A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMD20A
JLCPCB Part #
C7494699
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 20V 24.5V 2uA 32.4V 3kW 92.6A TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS